Klacht: abonnement niet stop gezet!

Phantom93 op 17 november 2020 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 17 november 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Begin Juni kon ik mijn abonnement verlengen, maar ik wilde een ander nummer door privacy omstandigheden. Dus een nieuw abonnement en mijn oude abonnement opzeggen. Dit werd geregeld, een nieuw abonnement met toestel. Het oude abonnement zou wel nog tot einddatum (een maand of 2-3) doorlopen. Mijn nieuw toestel ontvangen en nieuwe simkaart. Na een tijdje kreeg ik een rekening van Vodafone dat ik met mijn oude nummer teveel data had gebruikt ondanks ik ingeschakeld had dat mijn dataverbruik langzamer zou worden als de bundel op was. Ruim 200 euro moest ik bij betalen!!! Betalingsregeling getroffen, pijn geld natuurlijk! Maar nu kom ik er met mijn nieuwe afschrijving achter (16-11 2020) dat mijn oude abonnement nog steeds door aan het lopen is! Hier is bij Vodafone dus ergens iets gigantisch mis gegaan!!! Ik ben dus al die tijd ook nog voor mijn oude abonnement aan het betalen ondanks ik dat nummer al maanden niet meer gebruik! Nu kan het pas stop gezet worden in December omdat ik 1 maand opzegtermijn zou hebben???!!! Ik heb dit nummer in Juni 2020 al stop laten zetten! Ons hele gezin is al klant van Vodafone zo lang als wij mobiele telefoons hebben, maar dit zijn toch blunders waardoor Vodafone ons allen kwijt zal zijn na deze abonnementsperiode!
Ik hoop dat Vodafone mij hier in tegemoet gaat komen want dit is toch een teken dat er geen kundige mensen op de afdeling voor nieuwe abonnementen af te sluiten zitten!!!

Gewenste Oplossing:

Oplossen deze blunder!!! Sowieso mijn oude abonnement met onmiddellijke ingang stop zetten en mij tegemoet komen in de kosten van de afgelopen maanden! Jullie kunnen nakijken dat mijn oude nummer al maanden niet meer gebruikt is en hier ook geen kosten meer met zijn gemaakt!!!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Phantom93
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie