Klacht: Vlaams eeuwfeest en vl. gestoken donker niet meer verkrijgbaar

kitty Boshouwers op 27 augustus 2015 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 27 augustus 2015

Een klant van Jumbo uit haar onvrede over het niet meer verkrijgbaar zijn van een specifiek brood dat haar man, een ileostoma-patiënt, goed verdroeg. Na de overname van C1000 door Jumbo ervaart hij opnieuw gezondheidsklachten, wat leidt tot frustratie over het feit dat andere Jumbo-vestigingen wel hun eigen producten mogen blijven leveren.

Mijn Klacht:

Mijn man heeft al jaren last van zijn darmen (Ileostoma patient) en vond na jaren zoeken weer brood die hij verdroeg. Nu de c 1000 over genomen is door jumbo heeft hij weer dezelfde klachten als voorheen waarbij zelfs al twee keer de dokter s’nachts aan te pas moest komen. Ik vind het raar dat zo’n groot lichaam als de jumbo dit brood niet kan leveren. de andere jumbo in Roosendaal mocht wel zijn eigen boterkoeken en worstenbrood blijven leveren .Dit vind ik wel raar.

Gewenste Oplossing:

Als het vlaams gestoken donker en vlaams eeuwfeest weer verkrijgbaar is. daarmee zal mijn man en vele patienten met hem vreselijk blij zijn.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer