Klacht: Oplichting Bongo uitje

Michael Aken, van op 06 februari 2020 over ViWa Fotografie in de categorie Fotoservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Fotoservice
Status Open
Datum 6 februari 2020

Een klant van ViWa Fotografie heeft een klacht ingediend over vermeende oplichting met betrekking tot de aankoop van drie Bongo uitjes via Marktplaats. Na registratie werden de Bongo's geblokkeerd wegens niet-betaling en een lopend fraudeonderzoek. Ondanks herhaalde toezeggingen van een medewerker om het bedrag terug te betalen, heeft de klant dit bedrag nog niet ontvangen en heeft inmiddels aangifte gedaan bij de politie.

Mijn Klacht:

Ik heb bij Vincent van der Linden, die Viwa Fotografie in zijn mailcontact meegeeft, opgelicht bij het kopen van 3 Bongo uitjes via Marktplaats. Na het registreren van de Bongo’s werden deze geblokkeert omdat ze niet betaald bleken en er een fraudeonderzoek naar loopt.Vincent sprak 3x af aan mij het bedrag terug te betalen. Echter gebeurd dat niet. Hij zegt de Bongo’s van een bedrijf te hebben gekocht. Nu aangifte doen bij de politie. Wie heeft hier ook ervaring mee? Ik lees meerdere meldingen van hem op de site computerhulp Groesbeek.

Gewenste Oplossing:

Als het geld wordt terugbetaald.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM