Mijn Klacht:
Onderstaand bericht heb ik achtergelaten op de site van VIPcompany:
Geachte heer, mevrouw,
In december ben ik met een waardebon van Vakantieveilingen naar jullie toegereden.
Ik heb een reservering gemaakt zoals beschreven staat op de site van vakantieveilingen.
Dat ging dus rechtstreeks via jullie site.
Op de site kon ik een tijdstip reserveren. Er stond 1 blokje waar ik op kon klikken. Ik meen dat dat (even uit mijn hoofd) om 11 uur was, op een vrijdagochtend.
Dat heb ik gedaan en vervolgens heb het tijdstip in mijn agenda genoteerd.
Omdat ik in Sittard woon (185,5 km van Teuge / 1 uur en 50 minuten rijden) ben ik op tijd vertrokken en erg op tijd bij jullie in de zaak.
Bij binnenkomst hoefde ik me niet te melden, maar kon meteen plaatsnemen op een bank.
Twee dames waren kadootjes aan het inpakken, er liep een peuter rond en nog een medewerkster die klanten aan het helpen waren. Klanten die problemen hadden met een boeking via internet….
Op een bepaald moment werd ik binnengeroepen voor de behandeling, kreeg ik een zeer korte uitleg….
En vervolgens kon ik op de behandeltafel plaats nemen.
Toen ik daar net op lag werd de mevrouw geroepen die me zou behandelen….
Toen ze terug kwam bij me vroeg ze wie ik was… en vertelde vervolgens dat ik helemaal geen afspraak had en dat er nu een andere mevrouw zat te wachten die wel op het tijdstip een afspraak had.
Het ging allemaal niet erg vriendelijk. Er werd nog gezegd dat ik dan nog wel tussen twee afspraken door kon….
In het gesprek werd mij verweten dat ik geen afspraakbevestiging had gehad en dat ik DUS geen afspraak had…
Maar hoe kan ik weten dat iets dergelijks volgt als dat nergens bij staat?
Ik heb gereserveerd en verkeerde in de veronderstelling dat het zo goed was.
Ik neem echt niet zomaar het risico om op een dag bijna 400 kilometer te rijden!!
De manier waarop er bij jullie met mij werd omgegaan en wat ik zag in de zaak vind ik uiterst onprofessioneel.
Bij binnenkomst hoefde ik me niet te melden, maar kon plaats nemen.
De sfeer die er hing was niet een sfeer die je verwacht in een salon.
En vervolgens blijkt… terwijl ik al in de behandelkamer op de tafel lig dat ik kennelijk geen afspraak heb!!
de manier waarop dit met me gecommuniceerd werd was ook verre van professioneel.
Dit heeft me een verlofdag gekost, een volle tank benzine, het geld dat ik betaald heb en behoorlijk wat frustratie.
Ik heb het hier met veel mensen over gehad, omdat het me behoorlijk dwars zit.
In mijn leven heb ik tot nu toe 1 klacht ingediend en dat ging om een verkeerde medische behandeling van mijn dochter met BIJNA haar dood tot gevolg. Ik klaag dus niet zomaar.
Ik hoop dat andere klanten bij jullie dit niet meemaken, maar hoop dat ze op een professionele manier als KLANT worden behandeld en niet als nummertje… dat de schuld krijgt van verkeerd reserveren en weer 185 kilometer naar huis kan rijden.
PS: Nu zie ik ook aan niets of dit bericht al dan niet verzonden is…..
Gewenste Oplossing:
Voor mij is het te laat.
Ik zal niet nogmaals naar Teuge rijden voor een behandeling.
Ik voel me onheus bejegend daar en wil door middel van deze klacht laten weten hoe het voor mij voelde als klant en hoop dat dit andere mensen niet overkomt.


