Serie blijft steeds paar seconden hangen
Klacht van Spier234 op 08 februari 2017 over videoland in de categorie Digitale TV
Alle series en films die je kijkt blijver steeds om de paar seconden hangen voordat hij weer verder gaat. Lees meer
Bij videoland zijn in totaal 1.437 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 56 opgelost (3%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 7 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.0/10 (afgelopen 12 maanden, 1 stem), over alle jaren 1.9/10 (333 stemmen). Dien een klacht in over videoland. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over videoland in de categorie Digitale TV. Bovenaan deze pagina staat het aantal klachten... Lees meer >
videoland heeft geen telefonische klantenservice; de klantenservice van videoland is bereikbaar via de chat op de officiële contactpagina.
U kunt een klacht over videoland indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor videoland. Bezoek ook de website van videoland op www.videoland.com.
Op Klacht.nl zijn in totaal 1.437 klachten over videoland ingediend, waarvan 7 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Digitale TV.
Van de klachten over videoland wordt 3% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 56 van de 1.437 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over videoland gaan over Digitale TV. In de afgelopen 12 maanden zijn 7 klachten ingediend.
Officieel domein videoland.com/help.videoland.com is niet toegankelijk voor de crawler (geblokkeerd). Telefoon niet op eigen domein te bevestigen. Extern vermeld: 088-1232456 (RTL, onbevestigd). U kunt videoland bereiken via de officiële contactpagina op de website. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
videoland heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 1,9 op 10, gebaseerd op 333 beoordelingen.
Op Klacht.nl heeft videoland een gemiddelde beoordeling van 1,9 op 10 uit 333 beoordelingen en een oplospercentage van 3% over 1.437 klachten. Of videoland betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert videoland niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Spier234 op 08 februari 2017 over videoland in de categorie Digitale TV
Alle series en films die je kijkt blijver steeds om de paar seconden hangen voordat hij weer verder gaat. Lees meer
Klacht van Shadie Abasie op 07 februari 2017 over videoland in de categorie Digitale TV
Ik heb een keer 2 weken gratis videoland geprobeerd. Nadat deze 2 weken over waren heb ik het gestopt. Ik heb nu een videoland account van mijn zus, waar ik graag films en series mee wil kijken, maar ik kan... Lees meer
Klacht van fhcss005 op 06 februari 2017 over videoland in de categorie Digitale TV
4 en 5 februari zeer slecht ontvangst op de ziggo decoder. Beeld heeft hokjes staat stil daarna zwart beeld. Decoder opnieuw gestart probleem niet opgelost. Het is niet de eerste keer. Videoland oplossen als je de grote aanvraag niet aan... Lees meer
Klacht van Kevinmeeuwsen op 05 februari 2017 over videoland in de categorie Digitale TV
Beste Videoland vaak als ik series kijk of film blijft het regelmatig hangen voor even of langere tijd Lees meer
Klacht van Palsrok op 05 februari 2017 over videoland in de categorie Digitale TV
Opstarten werkt goed, maar daarna heeft videoland een eigen wil, hij vliegt van links naar rechts en van boven naar onder. (menu super gevoelig)Je kunt niks selecteren alleen wanneer hij het wilt. Laad zelf programma's die je niet wilt zien.... Lees meer
Klacht van Orca72 op 05 februari 2017 over videoland in de categorie Digitale TV
De reden dat ik ben gestopt met Videoland is dat het niet naar behoren werkt met de Google Chromecast. Ik kan wel op pauze klikken maar daarna niet op play. Verder heb ik het probleem dat als ik een serrie kijk en... Lees meer
Klacht van Manonsch op 05 februari 2017 over videoland in de categorie Digitale TV
Sinds een paar dagen doet videoland het opeens niet meer, als ik een serie / film wil kijken krijg ik steeds de melding dat het niet lukte om de video te laden. Erg vervelend Lees meer
Klacht van naomi broer op 03 februari 2017 over videoland in de categorie Digitale TV
ik heb een poosje geleden een proefperiode gedaan en die opgezegd. ik ben van gedachte veranderd en zou graag nog een keer die proefperiode willen doen maar ddat kan niet want ik wordt automatisch omgeleid naar de site en daar... Lees meer
Klacht van Miesje89 op 01 februari 2017 over videoland in de categorie Digitale TV
Videoland loopt om de minuut vast op mijn ps3 Blijft elke keer bufferen en het duurt ontzettend lang voordat hij weer verder gaat. Giga irritant. Netflix e.d. doet het allemaal wel normaal. Dit is nu al een week zo! Lees meer
Klacht van Natascha1707 op 01 februari 2017 over videoland in de categorie Digitale TV
Tijdens een serie of een film loopt Videoland vast om de minuut. Daarna gaat het weer verder en na 1 minuut weer. Lees meer