Mijn Klacht:
heb 20 euro betaald om 19.00 uur en heb tot nu toe nog niks ontvangen
maar wel betaald zou dit graag gecorrigeerd willen zien op de bankrekening
Gewenste Oplossing:
terug storting van het geld
anjak op 27 maart 2013 over Vesta Payment Solutions Limited in de categorie Betalingsdiensten
Geachte klant, Om dit probleem op te lossen verzoeken wij u om contact op te nemen met ons op het nummer 1200 en 2 keer optie 1 te kiezen. Met vrindelijke groet, Vesta Payment Solutions Limited
Samenvatting wordt geladen...
heb 20 euro betaald om 19.00 uur en heb tot nu toe nog niks ontvangen
maar wel betaald zou dit graag gecorrigeerd willen zien op de bankrekening
terug storting van het geld
Bericht van Robin van Klacht.nl
12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vesta Payment Solutions Limited in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vesta Payment Solutions Limited een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 28 maart 2013 om 10:02 geantwoord
Geachte klant,
Om dit probleem op te lossen verzoeken wij u om contact op te nemen met ons op het nummer 1200 en 2 keer optie 1 te kiezen.
Met vrindelijke groet,
Vesta Payment Solutions Limited
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM