Klacht: bedrag afgeschreven geen beltegoed

Rusch123 op 04 januari 2016 over Vesta Payment Solutions Limited in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 5 januari 2016
Reactie van het bedrijf:

Geachte klant, Om dit probleem op te lossen verzoeken wij u om contact op te nemen met ons op het nummer 1200 en 2 keer optie 1 te kiezen. Met vrindelijke groet, Vesta Payment Solutions Limited

Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 4 januari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

vanmorgen heb ik online met I deal bedrag overgemaakt , wel afgeschreven geen beltegoed ontvangen

Gewenste Oplossing:

Geld terug of beltegoed

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vesta Payment Solutions Limited in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vesta Payment Solutions Limited een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vesta Payment Solutions Limited

Heeft op 05 januari 2016 om 10:07 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte klant,
Om dit probleem op te lossen verzoeken wij u om contact op te nemen met ons op het nummer 1200 en 2 keer optie 1 te kiezen.
Met vrindelijke groet,
Vesta Payment Solutions Limited

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM