Klacht: VERKEERDE E.MAIL OPGEGEVEN

Pieterman2301@63 op 29 augustus 2014 over Verzekeruzelf.nl in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Verzekeruzelf.nl has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 15 oktober 2014
Reactie van het bedrijf:

Het e-mailadres moest gewijzigd worden. Dit is gebeurd.

Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 29 augustus 2014

Een klant van Verzekeruzelf.nl heeft aangegeven dat er een verkeerd e-mailadres is opgegeven, terwijl het juiste adres [email protected] is. De klacht is inmiddels opgelost.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Verzekeruzelf.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Verzekeruzelf.nl in behandeling genomen

Bericht van Verzekeruzelf.nl

12 jaren geleden - Beste meneer, mevrouw, Op 29-08-2014 hebben wij de wijziging van uw e-mailadres ontvangen. Dit is direct aangepast. Als het goed is heeft u daar een e-mail van ontvangen. Heeft u verder nog vragen? Mail dan gerust naar [email protected]. Met vriendelijke groet, Verzekeruzelf.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Verzekeruzelf.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Verzekeruzelf.nl

Heeft op 15 oktober 2014 om 07:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Het e-mailadres moest gewijzigd worden. Dit is gebeurd.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM