Klacht: VERKOOPT VOUCHERS DIE NIET TE GEBRUIKEN ZIJN

masterdiabolo op 01 december 2013 over Henk Sterkenburg in de categorie Waardebonnen- en voucher aanbieders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 1 december 2013

Een klant heeft vouchers gekocht van Henk Sterkenburg, waaronder een voor een hotel in Beieren. Na meerdere pogingen om het hotel te bereiken, ontdekte de klant dat het hotel failliet was, maar kreeg van Henk Sterkenburg te horen dat er niets aan te doen was.

Mijn Klacht:

Via ebay kocht ik een aantal Vouchers van Henk Stekenburg . 1 daarvan was voor een weekje beieren. Na een aantal emails en telefoontjes naar het hotel in Beieren, kwam ik erachter dat dit bankroet was. Na contactname bij HS kreeg ik als antwoord : Pech gehad.

Gewenste Oplossing:

Ik had graag mijn geld terug gehad

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Henk Sterkenburg

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Henk Sterkenburg nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM