Klacht: Verjaardag’s abonnementen cadeau

Hannie101150Libelle op 05 november 2020 over Sanoma in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Sanoma
Categorie Media
Status Open
Datum 5 november 2020

Een gebruiker heeft problemen ondervonden bij het inwisselen van een cadeau-abonnement bij Sanoma. Ondanks herhaalde pogingen om de code in te vullen, ontving hij steeds een foutmelding dat de code niet correct was. Bovendien kon hij alleen reguliere tijdschriften zien waarop hij zich kon abonneren, en geen cadeau-abonnementen.

Mijn Klacht:

Het staat er zo eenvoudig, maar als je ingelogd bent krijg je alleen tijdschriften te zien waarop je je kunt abonneren. Geen cadeau abonnement.
Na veel pogingen geprobeerd de code in te vullen, maar ook daar kreeg ik een melding dat de code niet juist was.

Gewenste Oplossing:

Het zou leuk zijn als ik zou krijgen wat Libelle mij beloofd met die verjaardagskaart

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sanoma

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sanoma nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hannie101150Libelle
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM