Klacht: Eenzijdig, bedreigend, allerminst neutraal

Jolanda-jdb op 02 december 2021 over Veilig Thuis in de categorie Zorginstellingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Zorginstellingen
Status Open
Datum 2 december 2021

Een persoon heeft een klacht ingediend tegen Veilig Thuis, waarbij zij zich onveilig voelt door meldingen over haar dementerende moeder. Er wordt gesteld dat er een eenzijdige en bedreigende benadering heeft plaatsgevonden door een medewerker, die beperkingen heeft opgelegd zonder overleg. De klager vraagt zich af of dit rechtmatig is, gezien de afstand tot haar moeder en het verbod op bezoek.

Mijn Klacht:

Mijn zussen hebben veilig thuis ingeschakeld. Mevr. Ege Regio Brabant heb ik nooit gezien. Het is een familie vete. Ik heb me door de melding van veilig thuis zeer onveilig gevoeld door de meldingen over mijn dementerende moeder. Mijn dementerende moeder zou mij in het bejaarde huis gezien hebben en ik zou haar achtervolgen. De jurist zegt dat mantelzorgers en dementie vaak tot ruzies en verwarring lijdt. Mevr. Ege heeft mij zonder pardon beperkingen opgelegd en zeer dreigende taal gebruikt. Waardoor ik niet meer de deur uit durfde. Ik heb dit met mijn huisarts besproken of dit zomaar kan? Dat gemeld persoon geen recht en steun heeft. Mijn moeder is nu 220 meter van mij vandaan opgenomen in huis voor demente bejaarden. En mag haar volgens veilig thuis niet zomaar bezoeken. De manager van het huis wel. Kan dit zomaar, omdat mijn zussen dit afdwingen? De jurist en manager van het huis zeggen alletwee dat dit niet mag. Ik heb contact gehad met vertrouwenspersoon van veilig thuis en manager van Veilig thuis.

Gewenste Oplossing:

Dat ik zonder beperkingen ten allertijden mijn moeder kan bezoeken. Zij heeft aangegeven mij te willen zien.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM