Klacht: Veel te veel betaald

Kellergeo op 08 november 2016 over Viagogo in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Viagogo
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 8 november 2016

Een klant heeft tickets gekocht via Viagogo voor oktober 2017, waarvoor hij 339 euro heeft betaald. Bij ontvangst van de tickets blijkt de verkoopprijs per kaart slechts 75 euro te zijn, wat leidt tot de conclusie dat er veel te veel is betaald aan fees en verzendkosten. De klant is bovendien ontevreden over de bereikbaarheid van het bedrijf, aangezien er geen telefoonnummer beschikbaar is.

Mijn Klacht:

Ik heb voor oktober 2017 tickets gekocht en die werden aangeduid met een prijs rond de 120 euro. Nu krijg ik de tickets thuisgestuurd en er staat een verkoopprijs van 75 euro per kaart op. Totaal heb ik 339 euro betaald. Dus voor 150 euro kaarten en de rest is fee en verzendkosten. Wat een oplichters. Daarbij zijn ze niet bereikbaar; ze hebben alleen site maar geen telnr. Wat een nep!

Gewenste Oplossing:

Enige compensatie zou hier wel op zijn plaats zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Viagogo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Viagogo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM