Klacht: Laadpaal Heideveld 22 langere tijd defect

Richard Bonte op 03 juli 2022 over Vattenfall InCharge in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 3 juli 2022

Een klant meldt dat de laadpaal aan Heideveld 22 al geruime tijd defect is, waardoor er slechts aan één zijde kon worden opgeladen. Recentelijk zijn beide zijden van de laadpaal niet meer functioneel, en de klant vraagt zich af of het bedrijf zich zorgen maakt over de lange periodes zonder stroomverbruik.

Mijn Klacht:

Al een paar jaar kan er maar aan één zijde opgeladen worden, nu helaas zij beide zijde defect. Vraag me tevens af als er langere tijd geen of weinig stroom wordt verbruikt of jullie dat niet vreemd vinden.

Gewenste Oplossing:

Gewoon goed onderhoud uitvoeren moet voldoende zijn. Er is al een tekort aan laadpalen in Nieuw Vennep. Als er geen interesse is dan de palen overdragen aan een ander bedrijf.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vattenfall InCharge

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vattenfall InCharge nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Richard Bonte
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM