Klacht: Uitbetaling verkoop boek

MiBo op 11 december 2015 over VanDijk in de categorie Boekhandel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
VanDijk has resolved this complaint
Klacht opgelost op 14 december 2015
Reactie van het bedrijf:

Per e-mail contact opgenomen, tegoed wordt uitbetaald, klant kan dit binnen enkele dagen op rekening verwachten. Excuses aangeboden voor vertraging.

Bedrijf VanDijk
Categorie Boekhandel
Status Opgelost
Datum 11 december 2015

Na het aanbieden van een boek te koop bij Van Dijk, ontving de klager op 12 november een factuur met de belofte dat het bedrag van 12,60 euro 'binnenkort' zou worden overgemaakt. Ruim een maand later had de klager nog steeds geen betaling ontvangen, ondanks herhaaldelijke beloftes van Van Dijk dat het bedrag aan het einde van de week zou worden overgemaakt. De klager uitte zijn frustratie over de trage uitbetaling, terwijl Van Dijk bij aankopen van klanten snel handelt.

Mijn Klacht:

Ik heb ongeveer een maand en een week geleden één van mijn boeken te koop aangeboden bij Van Dijk. 12 november kreeg ik hier een factuur van waarin stond dat het bedrag van 12,60 ‘binnenkort’ aan mij overgemaakt wordt.
Nu een maand later (11-12-2015) heb ik nog steeds niets ontvangen. Na wekelijks gebeld te hebben werd er telkens gezegd dat aan het einde van de week het bedrag met de betalingsronde mee zou komen. Dat is geen enkele keer het geval geweest.
Wanneer er boeken bij Van Dijk gekocht worden, moet het bedrag zo snel mogelijk betaald worden en wordt er moeilijk gedaan over een te late betaling. Maar wanneer zij zelf iets uit moeten betalen aan klanten, gaat dit erg laks. Een ‘vertraging in de betalingen’ is voor mij gewoon een slecht excuus, dit kan nooit zo lang duren. Het gaat mij niet zozeer om het kleine bedrag, maar op de manier waarop Van Dijk met klanten omgaat. Als zij er zelf aan kunnen verdienen gaat alles zo snel mogelijk. Kost het ze iets, dan duurt het een eeuwigheid.

Gewenste Oplossing:

Het bedrag van 12,90 per direct overmaken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar VanDijk over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door VanDijk in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat VanDijk een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

VanDijk

Heeft op 14 december 2015 om 10:13 geantwoord

Geboden Oplossing:

Per e-mail contact opgenomen, tegoed wordt uitbetaald, klant kan dit binnen enkele dagen op rekening verwachten. Excuses aangeboden voor vertraging.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM