Klacht: Levering gehele boekenpakket

Jeaninevan van Zijverden op 16 september 2014 over VanDijk in de categorie Boekhandel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
VanDijk has resolved this complaint
Klacht opgelost op 17 september 2014
Reactie van het bedrijf:

De klant is gemaild in reactie op deze klacht. De bestelling van het boekenpakket is 5 werkdagen geleden geplaatst. Het pakket wordt uiterlijk morgen overgedragen aan PostNL. De klant zal de boeken dus spoedig in zijn/haar bezit hebben.

Bedrijf VanDijk
Categorie Boekhandel
Status Opgelost
Datum 16 september 2014

Een klant heeft op 12 augustus een boekenpakket besteld voor haar dochter, maar na tien telefoontjes is het pakket nog steeds niet aan PostNL overgedragen. De klant ervaart frustratie door de onduidelijke communicatie met het callcenter en het feit dat haar dochter bijna drie weken zonder boeken zit, terwijl ophalen niet mogelijk is.

Mijn Klacht:

Voor het eerst het boekenpakket van mijn dochter besteld op 12 augustus, inmiddels 10 telefoontjes verder, maar het pakket is nog niet overgedragen aan post.nl. De hele tijd het callcenter aan de telefoon, elke keer iemand anders. Mijn conclusie is dat deze mensen weinig voor je kunnen doen. Inmiddels zit mijn dochter bijna drie weken zonder boeken, zoals het er nu naar uit ziet krijgt zij haar boeken niet voor dit weekend en ben ik door mijn onmacht zwaar gefrustreerd. Ik kan nergens anders naar toe voor de boeken en mag ze ook niet komen ophalen.

Gewenste Oplossing:

Als ik de boeken deze week krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar VanDijk over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door VanDijk in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat VanDijk een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

VanDijk

Heeft op 17 september 2014 om 08:18 geantwoord

Geboden Oplossing:

De klant is gemaild in reactie op deze klacht. De bestelling van het boekenpakket is 5 werkdagen geleden geplaatst. Het pakket wordt uiterlijk morgen overgedragen aan PostNL. De klant zal de boeken dus spoedig in zijn/haar bezit hebben.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM