Mijn Klacht:
Mijn zoon moest vandaag zijn boeken inleveren.Ale boeken zijn netjes,van 1 boek Nova nask-1 4 vmbo-kgt daarvan heeft de rug van de binnen kant losgelaten van de kaft.ik vertelde mijn zoon dat we dat niet zelf gingen lijmen omdat het dan meer schade zoo aarichten.hij moest het van mij melden.het boek is verder hlemaal in orde en behoeft dus alleen paar druppels boeken lijm!
Maar de inname dame weigerde het boek in te nemen en gaf hem een factuur voor een nieuw boek €48,75!want was haar reactie dit boek kan niet meer als nieuwboek?! naar andere leerling.Alle boeken van de leerlingen van dat jaar zijn toch al gebruikt..dus een gelijmde kaft aan de binnenkant ziet niet eens iemand!
De dame wilde niet mee in mijn verhaal.als ik immers zelf gelijmd had hadden ze niks geweten.dus eerlijkheid wordt niet beloont
Ik moest maar contact zoeken met klanten service van dijk…
Gewenste Oplossing:
Als van dijk als nog boek inneemt en paar druppels lijm aan de rug vanboek doet is deze in september weer gebruiks klaar!En dat onze factuur van €48,75 komt te vervallen
Wil desnoods zelf laten lijmen

