Klacht: Een klacht die niet goed is afgehandeld

jdekroon op 09 september 2016 over VanDijk in de categorie Boekhandel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
VanDijk has resolved this complaint
Klacht opgelost op 9 september 2016
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer de Kroon, We hebben naar een passende individuele oplossing gezocht voor u. Helaas is dit niet gelopen zoals wij hadden verwacht. Onze excuses hiervoor! Wij gaan er voor zorgen dat de tas volgende week bij u in huis...

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf VanDijk
Categorie Boekhandel
Status Opgelost
Datum 9 september 2016

Een klant heeft op 23 augustus een Eastpak rugtas besteld bij VanDijk, met de belofte dat deze binnen drie dagen geleverd zou worden. Na herhaaldelijke pogingen om de helpdesk te bereiken zonder succes, werd op 2 september een klacht ingediend. Uiteindelijk ontving de klant op 5 september een reactie waarin werd aangegeven dat de tas met 15% korting zou worden verzonden, maar op 9 september ontving de klant een envelop zonder de bestelde tas.

Mijn Klacht:

Op 23 augustus hebben wij een eastpak rugtas besteld voor 60 euro.
Deze zou binnen 3 dagen geleverd worden. Omdat dit niet gebeurde hebben we op alle mogelijke manieren getracht de helpdesk te bereiken. Deze zijn echter totaal onbereikbaar. Daarom op 2 september hier de klacht gemeld. Op 5 september kwam hier een reactie op met de melding dat de gratis etui die vanwege een speciale actie niet meer leverbaar was maar dat de tas alsnog met 15% korting gestuurd zou worden. Wij hebben aangegeven dat wij daar mee akkoord konden gaan mits de tas zo snel mogelijk geleverd kon worden omdat het schooljaar inmiddels al lang was begonnen.
Nu op 9 september, 4 dagen later, ligt er een envelop in de bus. En ja, wij waren volkomen perplex. Want in de envelop zat niet de bestelde tas van 60 euro maar de gratis etui, die niet meer leverbaar was.
Ik weet niet wat ik er van moet vinden als zelfs een oplossing van een klacht niet goed afgehandeld wordt.

Gewenste Oplossing:

Als de bestelde tas met supersnelle spoed alsnog geleverd wordt.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar VanDijk over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door VanDijk in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat VanDijk een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

VanDijk

Heeft op 09 september 2016 om 16:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

jdekroon

Heeft op 09 september 2016 om 18:00 geantwoord

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Nu wordt er weer langzaam gewerkt.
Als er iets dubbel goed te maken is, dan zorg je dat de tas dezelfde middag nog wordt verzonden. We zijn inmiddels 17 dagen verder voor een artikel wat volgens de website binnen 3 dagen geleverd zou worden.
Dit is wel hele slechte reclame voor uw webshop.

Bericht van

9 jaren geleden - Beste meneer de Kroon, Wij willen onze excuses aanbieden voor de vertraging en de foutieve informatie die wij hebben gegeven. Inmiddels hebben wij de tas met spoed naar u verzonden. Wij gaan er vanuit dat u deze zo snel mogelijk in bezit heeft! Wij hebben de 15% korting ook nog toegepast, de creditnota van € 9,00 ontvangt u zo snel mogelijk. Met vriendelijke groet, VanDijk.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM