Mijn Klacht:
Een leerboek van mijn dochter dat we via van Dijk in bruikleenhuur hebben, heeft lichte waterschade opgelopen. Bij inleveren werd boek niet geaccepteerd en nu moeten we nieuwwaarde betalen. Terwijl o.i. het boek nog prima gebruikt kan worden door iemand anders. Het gemiddelde gebruikte boek dat we aan begin van schooljaar ontvangen is er doorgaans slechter aan toe.
We hebben voor de boeken een verzekering maar die blijkt alleen geldig tot de dag van inlevering. Had ik een dag eerder melding gemaakt van de schade, dan was het dus waarschijnlijk wel vergoed. Belachelijke regeling, waterschade is waterschade en verzekering zou toch gewoon moeten gelden van moment van ontvangst tot moment van inlevering?!
Heb gebeld met klantenservice van Dijk om mijn bezwaar te maken, maar daar wordt gesteld dat het boek nu verhoogde kans heeft op schimmelvorming als ie opgeslagen ligt. Maar over 1 maand wordt zo’n boek doorgaans alweer doorgegeven aan iemand anders. Als regeling werd geopperd dat ik ook hetzelfde boek 2e hands kan kopen en dan dat boek inleveren. Dat kost dan dus ook geld.
Ik ben het niet eens met het niet innemen van het boek en het moeten betalen van nieuwwaarde. Hoop dat er alsnog een goede regeling kan worden getroffen.
Gewenste Oplossing:
Als de schade alsnog onder de dekking van verzekering mag vallen en ik gen schdebedragnieuwwaarde hoef te betalen.
