Klacht: slechte hygiene en koud water.

gonny1306 op 25 augustus 2014 over Vacansoleil in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 25 augustus 2014

Een klant heeft ernstige klachten over Camping Chateau de Gaulaure, die als 4-sterren camping wordt gepresenteerd. Volgens de klager waren de zwembaden en douches niet verwarmd en was de hygiëne in de toiletten en douches zeer slecht, wat leidde tot ziekte onder kinderen. De klant betwijfelt de 4-sterren classificatie van de camping op basis van deze ervaringen.

Mijn Klacht:

Camping Chateau de Gaulaure staat aangeschreven als 4* camping met 2 verwarmde buitenzwembaden.
Nou er is niks verwarmd aan , evenals de douches.
We hebben 2 weken op deze camping doorgebracht, waarvan we de laatste 3 dagen enigszins warm douche en afwaswater hadden.
Verder zeer slechte schoonmaak van de toiletten en douches.
Veel kinderen ziek geworden van slechte hygiëne.
Snap niet dat zich dit een 4* camping mag noemen!!!!

Gewenste Oplossing:

Graag betere en snellere oplossing wanneer een probleem wordt aan gekaart bij de receptie van de camping.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vacansoleil

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vacansoleil nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM