Mijn Klacht:
31 oktober een telefoontje ontvangen van uwbedrijven-gids.nl. Er werden allerlei bedrijfsgegevens opgenoemd en en werd (onterecht) beweerd dat er al 2 jaar gebruik werd gemaakt van deze diensten. Tijdens dit gesprek al meermaals duidelijk aangegeven dat ik er geen gebruik van het gemaakt en ook in de toekomst geen gebruik van wens te maken. Daarop werd zelfs gevraagd of er dan volgend jaar nogmaals zou mogen worden teruggebeld aangezien ik er nu geen gebruik van wil maken. Tevens werden er geen bedragen genoemd.
Enkele dagen later een factuur ontvangen van € 650,- excl. BTW. Direct telefonisch contact opgenomen en aangegeven deze overeenkomst onjuist is. Ik heb duidelijk geen akkoord gegeven op deze diensten.
Reactie vanuit het ‘bedrijf’; Aangezien de opdracht bedrijfsmatig is afgesloten heeft u geen recht op bedenktijd. Dit houdt in dat wij de opdracht niet gaan annuleren. De rekening dient dus te worden voldaan.
Gewenste Oplossing:
Annulering van \\\'overeenkomst\\\' en geen betalingsverplichting.


