Klacht: Stilzwijgend contract

weust1 op 12 november 2017 over Usenet in de categorie Internet Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Usenet
Categorie Internet Diensten
Status Open
Datum 12 november 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn vader van 77 heeft op internet een unzip programma gedownload en gebruikt. Kennelijk via uw free-trial, wat onopgemerkt overliep in een abonnement van usenet.nl, want daarna kwamen de vorderingen. Er is geen accountnaam of inlogcode meer te vinden, dus maar een aangetekende brief gestuurd naar San Marino om het contract op te zeggen.

Mijn eveneens bejaarde moeder, is zo geschrokken van de vorderingen en dreigementen van Teschinkasso uit Duitsland dat ze heeft betaald, maar u raadt het al er komen nog steeds mails die aangeven dat hier nog sprake is van een actief usenet.nl account.

Ik denk dat ik het maar eens echt voor een Nederlandse rechter ga laten komen, benieuwd wat die gaat zeggen als er twee bejaarde mensjes voor hem staan die zoveel moeite hebben gedaan om dit toch op een vrij ondoorzichtige, gladde manier, aangesmeerde contract af te komen. Mijn vader schijnt ook al een mail naar Engeland te hebben gestuurd.

Ze hebben behalve dit ene unzip programma tijdens de free-trial periode ook nooit gebruik gemaakt van de usenet dienst. Sterker nog ze weten niet eens wat dit is.

Gewenste Oplossing:

Wanneer er eindelijk eens wordt geregardeerd door Usenet.nl , vanuit San Marino, vanuit Engeland of whatever, dat dit contract definitief beëindigd is en niet alleen tijdelijk gestopt was tot het incassobureau zijn geld heeft.

Wanneer de emails stoppen.

Wanneer Usenet.nl er voor zorgt dat deze diensten duidelijk en open worden aangeboden, niet stilzwijgend worden omgezet in contracten, zaken netjes en duidelijk worden bevestigd, de dienst makkelijk opzegbaar is en communicatie eerlijk en open in het Nederlands plaats vindt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Usenet

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Usenet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM