Klacht: Nieuwe becel bak en braad (fles)

Ineke onderStal op 08 november 2013 over Unilever in de categorie Producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Unilever
Categorie Producten
Status Open
Datum 8 november 2013

Een consument heeft klachten over de nieuwe verpakking van Becel Bak en Braad van Unilever. Hij merkt op dat de inhoud anders lijkt te zijn, omdat het braden niet meer resulteert in een lekkere bruine jus, maar in een lichte, waterige substantie. De consument vraagt zich af of zijn observaties kloppen en of er meer klachten zijn ontvangen over dit product.

Mijn Klacht:

Sinds kort nieuwe verpakking becel voor bakken en braden in gebruik. Heb de indruk dat er ook een nieuwe inhoud inzit want bij het braden krijg je geen lekkere bruine jus (zoals voorheen) maar een lichte, waterige substantie. Zit nu met een aantal flessen (reclame twee voor de prijs van een) waar ik niet blij mee ben. Is mijn constatering juist en zo ja, heeft u meer klachten ontvangen en gaat u hiermee iets doen?

Gewenste Oplossing:

Oude inhoud in nieuwe fles.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Unilever

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Unilever nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM