Klacht: Uitval display babyfoon

Marius op 05 mei 2014 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 14 oktober 2014
Reactie van het bedrijf:

Klacht verlopen.

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 5 mei 2014

Een consument ervaart problemen met de display van de babyfoon, die na 2,5 jaar gebruik uitvalt. Ondanks de beperkte gebruiksduur en de hoge prijs van het apparaat, biedt Philips geen oplossing en verwijst naar een betaalde reparatie. De consument is teleurgesteld over de korte levensduur en het gebrek aan ondersteuning van het merk.

Mijn Klacht:

De display van het parent device van de babyfoon valt uit. Apparaat is 2,5 jaar oud en slechts zeer beperkt gebruikt. Philips consumer care wil niets hier aan doen en verwijst naar Philips e-care voor betaalde reparatie. Van een premium merk als Philips mag ik toch wel verwachten dat de (economische) levensduur van hun producten langer is dan 2 jaar! Ik betaal niet voor niet €80,- . Smoesjes over 2 jaar garantie en verder niets hieraan willen doen, doen hier enorm afbreuk aan! De levensduur van een dergelijk apparaat zou ik toch eerder op 10 jaar verwachten. Ps. Dit is overigens niet de 1e defecte babyfoon van Philips welke ik ben tegengekomen!

Gewenste Oplossing:

Als het apparaat weer met werkende display wordt opgeleverd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Philips is niet wezenlijk van standpunt veranderd. Jammer! Het premium merk van weleer bestaat schijnbaar niet meer. Advies bij deze: koop geen Philips babyfoons het is pruts kwaliteit.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Philips beoordeeld.

Philips

Heeft op 14 oktober 2014 om 09:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klacht verlopen.

Marius

Heeft op 14 oktober 2014 om 10:10 geantwoord

De klacht is helemaal niet opgelost. Het enige dat Philips heeft aangeboden is om het probleem betaald op te lossen (Zo kan het ik het ook :( ). Of met korting een nieuw product te kopen. Deze korting was echter een lachertje en daarnaast koop ik dan weer een kwalitatief uitermate teleurstellend product. Het is belachelijk dat een apparaat zo snel kapot gaat. In zoals eerder gemeld dit is geen incident.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - De klacht is helemaal niet opgelost. Het enige dat Philips heeft aangeboden is om het probleem betaald op te lossen (Zo kan het ik het ook :( ). Of met korting een nieuw product te kopen. Deze korting was echter een lachertje en daarnaast koop ik dan weer een kwalitatief uitermate teleurstellend product. Het is belachelijk dat een apparaat zo snel kapot gaat. In zoals eerder gemeld dit is geen incident.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Lekker makkelijk goede statistieken scoren voor Philips...

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM