Mijn Klacht:
Beste Oxxio,
Ik heb twee klachten de eerste gaat over een toegezegde opzegvergoeding, maar wordt niet waar gemaakt.
Ik was klant bij jullie, maar werd door Essent weg gehaald omdat ze goedkoper zouden zijn. Ik werd vlak daarna gebeld door jullie met het voorstel om onder Essent te gaan zitten en of ik dan terug wilde komen. Alles zou geregeld worden de opzegvergoeding zou vergoed worden en ik zou er geen kosten aan hebben, dat was voor mij ook een voorwaarde.
Ik heb tussendoor nog met de klantenservice gebeld om te vragen hoe ik de opzegvergoeding kon declareren. Het meisje heeft toen uitgezocht of ik dat inderdaad zou krijgen omdat dat na een bepaalde datum niet meer het geval zou zijn. Ik was voor die tijd overgestapt en het was geen probleem. Ik kreeg weer te horen dat ik de opzegvergoeding zou terug krijgen en dat ik daar een form voor moest invullen. Ik heb dat gedaan en krijg tot m n verbazing een brief terug dat ik een opzegvergoeding kan declareren??????????????????? Mijn klantnr is 50079812.
De tweede klacht is dat een verkoper langs de deur kwam zijn naam is Tong-Sang en een nieuw contract met mij heeft afgesloten contract nr:
201408091813VH9. Ik melde hem dat ik al bij Oxxio zat, maar volgens hem was dat geen probleem en had hij een betere aanbieding voor mij. Het tarief zou nog met een cent zakken en ik zou een cadeau mogen uitkiezen. Ik zou een Ipad krijgen……… Ik hoorde er maar niks over en toen met jullie klantenservice gebeld. Daar werd gewoon gezegd oh kan helemaal niet gaat niet door. Heel vreemd want ik heb mijn handtekening onder nieuw contract gezet en ook de verkoper heeft daarvoor getekend. ik heb het nog mocht het nodig zijn kan ik het doorsturen. Kortom jullie begrijpen misschien dat ik even niet zo blij meer ben door deze ervaringen met Oxxio en hoop op een reactie. Groeten A.C. van der Veer
Gewenste Oplossing:
Opzegvergoeding zoals beloofd vergoeden
Contract zoals getekend en afspraak over gemaakt nakomen

