Klacht: Tv snel stuk en geen oplossing

Gingerdolmans op 26 januari 2022 over TVreus in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
TVreus has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf TVreus
Status Open
Datum 26 januari 2022

Een klant heeft een televisie van 1239 euro gekocht, die na minder dan twee weken in gebruik al defect raakte. Ondanks herhaaldelijk contact met zowel TVreus als Samsung, blijkt er geen oplossing te zijn, omdat de benodigde onderdelen voor reparatie ontbreken en TVreus verantwoordelijk wordt gehouden voor het probleem. De klant ervaart frustratie door de gebrekkige communicatie en het gebrek aan een werkende oplossing.

Mijn Klacht:

Beste,
Wij kochten een tv aan eind november van 1239euro. Geld genoeg dus. Tv pas in gebruik van begin januari. Midden januari, dus nog geen twee weken in gebruik, al stuk.
Tvreus verwijst ons door naar Samsung. Samsung gebeld, hun reparatiedienst servilux kunnen het niet repareren want hebben de juiste onderdelen niet. Gevolg Samsung zegt dat ze tvreus gaan op de vingers wijzen want zij kunnen hun reparatieservice niet langs laten komen aangezien tvreus het toestel in het buitenland heeft ingekocht. Ze vinden dat tvreus dus een oplossing moet bieden. Tvreus contacteert hun zogezegde reparatiedienst, servinter te hasselt. Dus ik opzoekwerk doen. Blijkt servinter de oude naam van servilux te zijn, dus de zelfde reparatiedienst. Wij dus die reparatiedienst bellen. Zegt de reparatiedienst dat ze inderdaad niks kunnen betekenen voor ons want ze hebben geen onderdelen aangezien de tv uit het buitenland komt en dat tvreus een andere oplossing zal moeten geven.
Maar ondertussen geen duidelijke oplossing. Een pingpongspel. Wij hebben het gevoel dat tvreus het van zich af schuift. Advocaat van test-aankoop, consumentenbond, is gecontacteerd aangezien we geen duidelijke oplossing krijgen van tvreus. Ze gaan ook andere Vlamingen contacteren die een slechte ervaring hebben met tvreus. Dus wie zich geroepen voelt kan een klacht indienen op test-aankoop.be want samen staan we sterk. Daarnaast staat anders duidelijk op de site van tvreus dat de ondernemer verantwoordelijk is voor de producten die hij verkoopt. Neem dan ook uw verantwoordelijkheid tvreus. Liefst geld terug want wij hebben er stilaan genoeg van.

Mvg,
Een ontevreden klant
Ginger

Gewenste Oplossing:

Geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar TVreus over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Gingerdolmans
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)