Klacht: Slechte afhandeling klacht

Daatje Die op 17 mei 2024 over Tupperware in de categorie Handelsondernemeing

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tupperware
Status Open
Datum 17 mei 2024

Na negen maanden wachten op een garantieverzoek ontving de klager uiteindelijk een tegoedbon, maar moest €7,00 aan verzendkosten betalen om een vervangend product aan te schaffen. De consulenten in Apeldoorn waren niet bereid om de garantieafhandeling te regelen, en de klager ervaart de communicatie als onprofessioneel en misleidend, omdat de garantie werd omgezet in een service.

Mijn Klacht:

Negen maanden, 9! maanden na het indienen van een garantieverzoek en tientallen mails verder dan eindelijk een ‘tegoedbon’. Omdat er €7,00 verzendkosten in rekening worden gebracht kon ik geen vervangend/gelijkwaardig product hiervan kopen of ik moest zelf de verzendkosten betalen.
Consulenten in Apeldoorn waren niet bereid om de garantieafhandeling te regelen.
Helaas kan ik geen foto van het betreffende product en het ‘vervangende productt’ meesturen!
Wanneer de ‘garantie’ wordt toegekend is het opeens geen garantie meer maar een ‘service’, zó komen ze onder de wettelijke bepaling van gratis een vervangend product èn gratis verzending uit! Geef geen garantie wanneer je dit niet kunt waarmaken!
Geen professionele afhandeling van mijn klacht, het was eens en NOOIT weer!

Gewenste Oplossing:

Gelijkwaardig product, volgens wet-en regelgeving dient Tupperware, wanneer ze aangeven ‘levenslange garantie’ te geven op hun producten gratis een gelijkwaardig product te sturen en jou als klant niet te laten opdraaien voor de verzendkosten van €7.00 zodat je niets fatsoenlijks kunt kiezen voor de ‘garantie voucher’’!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Tupperware

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM