Klacht: niet levering van producten

piet verschueren op 06 september 2018 over Trendz Electronics Europe in de categorie Electronica Winkels - lokaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 6 september 2018

Een klant heeft op 21 juli 2018 een betaling van 76,95 euro gedaan voor de aankoop van vier weerstationwekkers bij Trendz Electronics Europe, maar heeft de producten nooit ontvangen. Ondanks herhaalde pogingen om telefonisch en via e-mail contact op te nemen met het bedrijf, heeft de klant geen reactie ontvangen en vraagt zich af of het bedrijf daadwerkelijk bestaat.

Mijn Klacht:

Ik heb op 21 juli 2018 een bedrag 76,95 euro gestort op hun rekening ( Trendz Europe BV – Koop dit vandaag ) voor een bestelling van 4 stuks weerstation wekker met tijdprojectie.
Heb al verschillende keren ( 10 x ) geprobeerd om ze telefonisch te bereiken maar dat lukte niet. Ook heb ik geprobeerd om contact te krijgen via email maar ook dat lukt niet .
Bestaat deze firma of niet ?
grt
piet verschueren

Gewenste Oplossing:

geld terug of toch nog de producten leveren

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM