Klacht: Treinreis Duiven-Arnhem

t-deluxe op 18 september 2012 over Syntus in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Syntus
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 18 september 2012

Op 18 september 2012 ondervonden reizigers op de treinroute Duiven-Arnhem dat er tussen 09:15 en 12:00 geen treinen reden. De klager wijst erop dat dit probleem zich herhaaldelijk voordoet, wat leidt tot frustratie bij mensen met verplichtingen en afspraken.

Mijn Klacht:

18-09-2012, Treinen vanaf 09:15 rijden tot 12:00 niet. Mensen hebben verplichtingen en afspraken, dit gaat nergens meer over. Dit bericht is niet omdat het een keer gebeurt; dit komt keer op keer terug. Waardeloos.

Gewenste Oplossing:

Een vertraging is niet erg maar geen uur of uren en met een dergelijke regelmaat dat het vertrouwen in het ov verloren gaat.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten