Klacht: gordijnen die verwisseld mogen worden

P.Schoone op 18 september 2013 over Toppoint BV in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Meubelwinkels
Status Open
Datum 18 september 2013

Er zijn problemen ontstaan met de recent aangeschafte gordijnen, die vlekken vertoonden. Na inspectie door een vertegenwoordiger van Toppoint BV werd beloofd dat er nieuwe gordijnen geleverd zouden worden. Echter, de woninginrichter is failliet gegaan en de fabrikant reageert niet op communicatie, waardoor de klant in een onzekere situatie verkeert.

Mijn Klacht:

Mijn pas gekochte gordijnen vertoonden vlekken .Na overleg met de woninginrichter en de fabrikant zou ik nieuwe gordijnen krijgen.( De vertegenwoordiger van Toppoint is bij mij thuis geweest op 14.06.13 om de gordijnen te zien en zijn reactie was letterlijk”Dit kan niet, U krijgt andere gordijnen”.Wij hebben andere gorijnen uitgekozen maar de woninginrichter is inmiddels faiiliet en de fabrikant laat niets meer van zich horen reageert niet op emails en wanner ik bel is hij op vakantie of afwezig.Het failliete bedrijf is Han Zandvliet Zaandam, de naam van de fabrikant is Toppoint BV in Beiswijk. de naam van de vertegenwoordiger is :Marcel van der Wende
Foto’s van de beschadigde gordijnen heb ik voor U beschikbaar.

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik willen dat Toppoint hun belofte--gedaan via hun vertegenwoordiger- gaat nakomen. Dat is mij de vervangende gordijnen doen toekomen.

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Toppoint heeft zich geweldig opgesteld en mij nieuwe gordijnen gegeven.( Vandaag aangekomen) Perfecte afwikkeling.van deze zaak. Het heeft een tijdje geduurd maar dit kwam door onvoorziene omstandigheden . Wij zijn heel erg tevreden met de hulp en het begrip van Toppoint.

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - De zaak met de gordijnen is inmiddels tot onze volle tevredenheid opgelost.Door onvoorziene omstandigheden en miscommunicatie heeft het wat langer geduurd.Wij hebben nieuwe gordijnen gekregen. Toppoint heeft getoond een bedrijf te zijn dat weet wat service is. Wij zijn Toppoint dankbaar voor het begrip en hulp in onze situatie.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM