Klacht: Tomado grilplaat TM-5536 (xxl)

MishaK op 15 oktober 2016 over Tomado in de categorie Huishoudelijke apparatuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tomado has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Tomado
Status Open
Datum 15 oktober 2016

Een consument heeft voor de derde keer de Tomado grilplaat TM-5536 aangeschaft, maar opnieuw stopte het apparaat tijdens het gebruik. Ondanks eerdere veronderstellingen dat het probleem aan het verlengsnoer lag, functioneerde de nieuwe grilplaat ook niet en kon deze niet meer worden ingeschakeld. De klant raadt anderen aan om dit apparaat niet aan te schaffen, vooral niet voor gebruik met meerdere personen.

Mijn Klacht:

Voor de derde keer deze grilplaat gekocht omdat de plaat tijdens het grillen ermee stopte. Wij dachten dat het aan een verlengsnoer lag maar deze derde keer (splinternieuw en voor t eerst gebruikt), stopt hij er wederom definitief mee. Krijgen hem niet meer aan de praat. Top als je met zn zessen aan tafel zit.
Dit is dus de derde en laatste keer dat er gebruik gemaakt wordt van Tomado.

Wees gewaarschuwd! Zeker als u met meerdere mensen gaat eten, is het knap lullig dat hij er na 5 minuten mee stopt. Koop dit apparaat dus niet!

Gewenste Oplossing:

Tevreden wanneer een apparaat naar behoren werkt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tomado over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tomado nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM