Tobacco Manufacturing Ootmarsum Klachten
Ik rook al jaren ruba halfzware shag. Maar de laatste tijd zit er heel veel mot onderin. Net even gewogen en het was 20 gram van de 50. Daar betaal ik toch niet voor?
Ik hoop dat jullie hier iets mee... Lees meer
Ik haal altijd een bus ruba shag van 100 gram om te klikken mijn probleem Is dat het al heel vaak geen beschermfolie op en dan Is het vaak uitgedroogd.
En vaak Is het 20 gram aan ruis. Lees meer
Heb de afgelopen tijd verschillende pakjes ruba gekocht .en er zaten pakjes bij die erg ruw waren gesneden grote stukken shag er tussen.
Was niet erg prettig.
Is jammer
Ben genoodzaakt een ander merk te proeren
Hier ga ik mijn geld niet... Lees meer
rook al jaren uw tabak van het merk riverside, maar de tabak die ik nu krijg zitten wel heel grove stukken tabak in.De foto hieronder laat zien hoe grof de tabak is, en wel uit een pakje shag van 50... Lees meer
ik rook ruba halfzware shag en 3 pakjes per week van 50gram.maar ik krijg enkel afval troep meer ddan de helft zijn harde proppen en grote stoken zie graag een vergoeding er voor .want het mag niet zo zijn dat... Lees meer
Geachte,
Mijn klacht is dat er soms buitengewoon extreem grote stukken tabak tussen zitten ( zie hier het bewijs via de bijlage ).
Dit is een kleine greep uit een pakje zware shag van RUBA ,
Waarvan er stukken tussen zitten die langer... Lees meer
Ook hier in Helmond een buil shag gehaald bij jan linders dit keer bahbah als ik droge shagtoellie wil laat ik het wel in de zon liggen hier valt niet mee te draaien wat een bocht...waar blijft de seal van... Lees meer
Ik heb afgelopen zaterdag bij Hoogvliet te Boskoop 2 pakken Light Ruba Shag gekocht ik rook dit al sinds Menthol shag uit de handel is ik maak zelf filter sigaretten nu deze 2 pakken Ruba light waren zo droog viel... Lees meer
Sinds de laaste 2 weken heb ik vele stukken hout in mijn shag zitten die aan namelijk groter zijn als mijn vloei.
Ook zit der veel klijne stukken in waardoor ik steeds inbranders krijg.
Zit ook super veel gruis in waardoor ik... Lees meer
In mijn schag zit Lange sliert graag een nieuwe schag Willem hebben is niet te token is meet dan 6 meter Lees meer