Klacht: TL 5 badkamer armatuur eerder defect als de tl zelf

paulalexander op 02 januari 2016 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 2 januari 2016

Een consument heeft anderhalf tot twee jaar geleden een TL5 badkamerarmatuur van Philips aangeschaft, maar deze functioneert niet meer. Na het vervangen van de lamp zonder resultaat, blijkt het voorschakelapparaat defect te zijn en niet van Philips te zijn, wat de consument verbaast gezien de prijs van het armatuur. Hierdoor heeft de consument een onbruikbaar armatuur en een nieuwe lamp die niet werkt.

Mijn Klacht:

Ik heb anderhalf tot twee jaar geleden een mooie TL5 badkamer armatuur gekocht bij de praxis van het merk philips, een kostbare maar ik dacht een duurzame aankoop.
Tot hij het niet meer deed, toen heb ik via een andere winkel omdat de praxis ze niet verkoopt voor 35 euro een nieuwe tl5 lamp besteld, tot twee maal toe een nieuwe lamp erin gedaan zonder resultaat.
Nu blijkt dat het voorschakelapparaat doorgebrand is, apart detail is dat dit voorschakelapparaat niet van het merk philips is, maar dat er alleen een sticker van philips overheen geplakt is; iets wat ik niet begrijp als je zulke dure armaturen verkoopt dat je er dan niet je eigen kwaliteit onderdelen in stopt.
Nu zit ik dus met een armatuur dat wel hele dure branduren heeft gehad en een nieuwe tl waar ik dus niks mee kan.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als philips mij een nieuw armatuur aanbied, of een nieuw voorschakelapparaat, dan monteer ik die zelf wel in het bestaande armatuur

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Philips doet hier niets aan. Vroeger was de slogan: "let's make things better", nu niet meer

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - Philips heeft veel tijd nodig om haar klachten op te lossen, ondertussen is elk nieuw apparaat of lamp in ons huishouden geen Philips meer, het vertrouwen is weg.

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Ik ben benieuwd of het Philips gaat lukken deze klacht binnen 2 jaar op te lossen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM