Klacht: Waar blijven me kaarten?!

Nadia Pletting op 18 juni 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 4 juli 2012
Reactie van het bedrijf:

Inmiddels is er contact geweest met de klant om de klacht op te lossen

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 18 juni 2012

Een klant heeft op 10 april twee kaarten besteld voor het evenement Sensation, dat op 7 juli plaatsvindt. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met Ticketloket.com, heeft de klant geen informatie ontvangen over de levering van de kaarten, terwijl het evenement nadert. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb 2 kaarten besteld voor Sensation op 7 juli a.s. De kaarten zijn op 10 april bestelt en zouden aangetekend geleverd worden. Het feest is nu al over 2 weken en horen niks (na aantal mails’s naar ticketloket) van het bedrijf.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag de 2 kaarten willen krijgen, of me geld + de rente die ze over mijn 227,50 euro gevangen hebben en de kosten voor het zogenaamd 'aangetekend' versturen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ticketloket.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ticketloket.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ticketloket.com

Heeft op 04 juli 2012 om 22:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Inmiddels is er contact geweest met de klant om de klacht op te lossen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM