Klacht: tickets madonna nog niet binnen

Bumper10 op 29 juni 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 4 juli 2012
Reactie van het bedrijf:

Inmiddels is er contact geweest met de klant om de klacht op te lossen

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 29 juni 2012

Een klant heeft begin februari twee kaarten besteld en betaald voor het concert van Madonna op 7 juli, maar heeft tot nu toe geen kaarten ontvangen. Ondanks een bevestiging van Ticketloket.com, blijft een reactie op zijn e-mails uit. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb begin februari 2 kaarten besteld en betaald voor het concert van madonna 7 juli a.s. Ik heb een bevestiging binnen van ticketloket maar krijg nu geen antwoord meer op mijn mail en heb nog steeds geen kaarten binnen gekregen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil antwoord of ik mijn kaarten nog krijg en zo nee mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ticketloket.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ticketloket.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ticketloket.com

Heeft op 04 juli 2012 om 23:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

Inmiddels is er contact geweest met de klant om de klacht op te lossen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM