Klacht: Opgelicht!!!

AnnetteMuller op 24 juli 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 8 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Inmiddels is per mail contact opgenomen met de klant en is de klacht opgelost.

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 24 juli 2012

Een klant van Ticketloket.com heeft in december 2011 zeven kaarten besteld voor een concert van Pearl Jam, maar ontving een week voor het evenement een bericht dat de kaarten niet geleverd konden worden. Na annulering van de bestelling en een belofte van terugbetaling binnen 30 dagen, bleef de klant zonder reactie en ontving geen terugbetaling, ondanks herhaalde verzoeken om sneller een oplossing.

Mijn Klacht:

December 2011 heb ik 7 kaarten besteld voor het concert van Pearl Jam op 26-06-2012. Een week voor het concert kreeg ik een mail dat de kaarten niet geleverd konden worden, wel eventueel als er niet te veel aanmeldingen waren zitkaarten.

Aangezien ik nu al het vertrouwen kwijt was en bang was dat iedereen dan ver van elkaar zou zitten heb ik de kaarten geannuleerd. Kreeg keurig een mail dat het bedrag binnen 30(???!!!) dagen zou worden geretourneerd.

Aangezien de ruim 600 euro al een half jaar in hun bezit was voor helemaal niets vond ik de 30 dagen wachten echt belachelijk en heb in totaal zeker 10 mailberichten gestuurd dat ik het geld eerder wil of een reactie waarom dit zo lang moet duren. Het enige wat ik ontving was een standaard reply dat het binnen 30 dagen zou worden overgemaakt.

Op deze site heb ik al eerder deze klacht gezet, toen heeft Ticketloket de klacht volgens hun in behandeling genomen en afgehandeld. En is de klacht op de site afgemeld.

Echter is het nu 34 dagen na de officiele annulering en nog steeds geen cent terug gekregen!!!!

Gewenste Oplossing:

Ik wil zo spoedig mogelijk mijn geld incl. rente ontvangen! Ik hoef geen bericht oid meer van hun te ontvangen, alleen maar mijn geld retour!!!

zo lang ik mijn geld niet ontvang zal ik zodra de mail door hun weer als afgehandeld wordt bestempeld telkens weer deze klacht op de site zetten.

Ik raad mensen aan om nooit met dit bureau zaken te doen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ticketloket.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ticketloket.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ticketloket.com

Heeft op 08 september 2012 om 16:51 geantwoord

Geboden Oplossing:

Inmiddels is per mail contact opgenomen met de klant en is de klacht opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM