Klacht: Nog steeds geen geld terug ontvangen van niet ontvangen Madonna kaarten

Sandra v.M. op 19 juli 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 8 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Inmiddels is per mail contact opgenomen met de klant en is de klacht opgelost.

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 19 juli 2012

Een klant heeft in februari kaarten besteld voor het concert van Madonna via Ticketloket.com, maar deze zijn niet geleverd. Op 19 juli had de klant nog steeds geen terugbetaling ontvangen en ervaart vertraging in de communicatie met het bedrijf. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Afgelopen februari heb ik via ticketloket kaarten besteld voor het concert van Madonna op 7 juli jongstleden. Helaas is het ticketloket niet gelukt om deze kaarten ook daadwerkelijk te regelen. Dat was al teleurstelling 1. Maar nu, op 19 juli, is hen nog steeds niet gelukt MIJN geld terug te storten. Daarnaast verloopt het beantwoorden van de door mij gestuurde emails erg achter.

Gewenste Oplossing:

Zodra het geld weer op mijn bankrekening staat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ticketloket.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ticketloket.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ticketloket.com

Heeft op 08 september 2012 om 16:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

Inmiddels is per mail contact opgenomen met de klant en is de klacht opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM