Klacht: kaartjes niet geleverd

bob van aalen op 05 juli 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 8 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Inmiddels is per mail contact opgenomen met de klant en is de klacht opgelost.

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 5 juli 2012

Een klant heeft kaartjes voor een concert van Madonna gekocht bij Ticketloket.com, maar deze zijn niet geleverd. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen over de verzending, ontvangt de klant geen reactie van het bedrijf. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

ik heb verleden week woensdag kaartjes voor madonna gekocht bij ticketloket .
overmorgen 7 juli is het concert ,ondanks herhaaldelijk vragen of mijn kaartjes verstuurd zijn(betaal voor aangetekend verzenden)krijg ik geen reactie, niet per telefoon of mail

Gewenste Oplossing:

e tickets per mail verzenden en kosten voor aangetekende zending terugstorten. en site uit de lucht halen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ticketloket.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ticketloket.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ticketloket.com

Heeft op 08 september 2012 om 17:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

Inmiddels is per mail contact opgenomen met de klant en is de klacht opgelost.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Ticketloket.com beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM