Klacht: Kaarten Laura pausini

AnneMarie1963 op 16 mei 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 juli 2012
Reactie van het bedrijf:

Inmiddels heeft onze klant bericht ontvangen en is de klacht opgelost

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 16 mei 2012

Een klant heeft in januari twee kaarten voor een concert van Laura Pausini gekocht, maar ontving een week voor het evenement een bericht dat de kaarten niet geleverd konden worden. Hoewel er is beloofd dat het geld binnen 1 à 2 werkdagen zou worden teruggestort, heeft de klant dit bedrag nog niet ontvangen en vraagt om advies over verdere stappen.

Mijn Klacht:

In januari 2 kaarten voor het concert gekocht, krijg ik een week van te voren mail dat ze niet geleverd konden worden. Geld zou 1 à 2 weekdagen teruggestort worden. Dit heb ik nog niet ontvangen. Iemand suggestie wat ik hier aan kan doen?

Gewenste Oplossing:

Geld met rente direct terugstorten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ticketloket.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ticketloket.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ticketloket.com

Heeft op 02 juli 2012 om 23:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

Inmiddels heeft onze klant bericht ontvangen en is de klacht opgelost

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM