Klacht: Geen geld terug na annulering

BrigitJ op 05 juli 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 8 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Inmiddels is per mail contact opgenomen met de klant en is de klacht opgelost.

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 5 juli 2012

Een klant heeft twee kaarten besteld voor een concert van Guus Meeuwis, maar kreeg een week voor het evenement te horen dat de kaarten niet meer beschikbaar waren. Na het annuleren van de bestelling zou het bedrag binnen 30 dagen worden teruggestort, maar de klant heeft na deze termijn nog steeds geen geld ontvangen.

Mijn Klacht:

Ik heb 2 kaarten besteld voor Guus meeuwis, een week van te voren te horen gekregen dat deze kaarten niet meer te leveren waren en dus gekozen voor annulering van de bestelling. Het gehele geld bedrag zou binnen 30 dagen terug gestort worden op mijn rekening, echter nu heb ik nog steeds niks binnen en de 30 dagen zijn inmiddels verstreken.

Gewenste Oplossing:

zo snel mogelijk het geld retour op mijn rekening

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ticketloket.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ticketloket.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ticketloket.com

Heeft op 08 september 2012 om 17:54 geantwoord

Geboden Oplossing:

Inmiddels is per mail contact opgenomen met de klant en is de klacht opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM