Klacht: Terug betaling en service

Moonlight13 op 24 oktober 2021 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 24 oktober 2021

Een klant van Jumbo wacht op een terugbetaling van 16,60 euro voor een verpakking riverside shag waarin haren zaten. Jumbo heeft aangegeven dat er nieuwe regels zijn voor B-merken en dat de klant geen recht heeft op een terugbetaling. Daarnaast merkt de klant op dat niet alle producten uit de seizoensaanbiedingen leverbaar waren.

Mijn Klacht:

Ik wacht nog steeds op een teug betaling van riverside shag 50gr Black, waar haren in zaten. Jumbo zegt niet goed geld terug….. o jee het is een b merk en nu ineens nieuwe regels. Laatst geen 5 euro terug van een krat. Enige wat ik lees bedankt voor u melding we zijn u niet vergeten , maar het is erg druk. Ik wens gewoon 16,60euro op mijn rekening terug. Valt jullie ook op dat de seizoens aanbiedingen bij de weekaanbiedingen staan? En zoals bijna standaard, waren weer niet alle producten leverbaar

Gewenste Oplossing:

Weg met de hub, terug met bezorgen bij de winkel, dan eigenlijk altijd de producten compleet. Meer personeel op de klantenservice, wachttijden van 25minuten belachelijk en goede opleiding. Daarnaast dat jumbo zich aan hun regels houd en niet ineens gaat beginnen over b merken. Neem de verantwoordelijkheid voor je producten die je verkoopt. En dat ik binnen 3dagen 16,60 op mijn rekening heb staan.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Moonlight13
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer