Klacht: Oplichterij

ramon90 op 22 januari 2013 over Temptation Dating in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 22 januari 2013

Een gebruiker van Temptation Dating meldt dat hij voor het afsluiten van een premium lidmaatschap al reacties ontving, maar na de upgrade geen enkele respons meer kreeg. Hij vermoedt dat de interacties nep zijn en voelt zich bedrogen door de service.

Mijn Klacht:

Ik heb reacties gehad voordat ik premium was.
Maar daarna helemaal niks meer. Ben er achter gekomen dat het allemaal fake is. Wat ik ook doe, berichtjes sturen, interesse tonen of proberen contact te zoeken, niks noppes nada..
Dacht een keer wat anders, maar kwam erg bedrogen uit…

Gewenste Oplossing:

geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Temptation Dating

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Temptation Dating nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM