Klacht: Teleurstelling over niet beschikbare actieballen

klager46c10a36 op 27 juni 2026 over Plus in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Plus
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 27 juni 2026

Een klant van Plus uit zijn teleurstelling over het niet kunnen ophalen van actieballen, die tot 30 juni beschikbaar zouden zijn. Ondanks het bewaren van de kaarten, lijkt het erop dat de ballen niet meer nageleverd zullen worden, wat de klant als misleidend ervaart.

Mijn Klacht:

Vandaag zou ik twee ballen ophalen van een actie die tot 30 juni geldig was. Tot mijn grote teleurstelling waren ze er echter niet meer. Ik vind het niet juist dat Plus klanten hiermee lokt om boodschappen te komen doen met deze acties, terwijl de producten niet beschikbaar zijn. Ik heb de kaarten nog bewaard, maar het lijkt erop dat er geen ballen meer nageleverd zullen worden.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag willen weten of er nog ballen nageleverd worden, of anders een passende compensatie voor deze situatie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Plus
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Plus

Alle klachten die gemeld zijn door klager46c10a36
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer