Klacht: afspraken nakomen

ben binnekamp op 12 april 2024 over Telefoonpimp in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 12 april 2024

Een klant van Telefoonpimp heeft een klacht ingediend over het niet nakomen van afspraken. Na aankoop van een lijstje, waarbij een SD-kaart en pen zouden worden meegeleverd, ontving de klant deze producten niet. In plaats daarvan zou er een terugbetaling plaatsvinden, maar de klant ervaart dat het bedrijf hen steeds aan het lijntje houdt zonder oplossing.

Mijn Klacht:

teleffonpimp greenlives bol,com

lijstje gkeocht, zou sd kaart en pen krijgen. Kregen ze vreemd gebnoeg nietvopgestuurd. vervolgens zouden ze tegenwaarde terugstorten en houden ze je eeuwig aan een lijntje onder het mom van die haakt wel een keer af!!

Gewenste Oplossing:

terugebetaling 40 euro. bankgegevens hebben ze allemaal gehad.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telefoonpimp

Alle klachten die gemeld zijn door ben binnekamp
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM