Klacht: telefoonlijn gemigreerd zonder aansluiting te hebben geleverd

ccschmidt op 18 april 2018 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 18 april 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

We zijn een architectenbureau en kregen door Ziggo een goede deal aangeboden voor telefonie en sneller internet. We zijn hiermee akkoord gegaan onder de voorwaarde dat de aansluiting gerealiseerd kan worden zonder allerlei kabels dwars door de studio. De monteur van Ziggo heeft echter geconstateerd dat de benodigde kabel er niet was en dus aangelegd moest worden: eerst naar het pand toe en dan binnen het pand naar de juiste plek. Omdat ons netwerk een bedrade aansluiting nodig heeft is draadloos internet geen optie. Er moest eerst een onderzoek uit worden gevoerd door Ziggo en er zouden mogelijk extra kosten voor ons aan verbonden zijn. Tevens zou het onderzoek enkele weken in beslag nemen. Terwijl we wachten op het resultaat is de telefoonaansluiting echter wel gemigreerd naar Ziggo en zijn we niet meer bereikbaar. Op navraag bij Ziggo werd ons aanbevolen om weer terug te gaan naar KPN.

Gewenste Oplossing:

- als er onmiddellijk een doorschakeling wordt gerealiseerd door Ziggo naar een van onze mobiele telefoons;
- als we een redeijke schadevergoeding van Ziggo ontvangen voor iedere dag die we telefonisch niet bereikbaar zijn;
- als er op korte termijn OF de aansluiting van Ziggo alsnog zonder allerlei zichtbare kabels en extra kosten gerealiseerd kan worden OF als dat niet gaat werken we op korte termijn hieromtrent geinformeerd worden zodat we weer terug kunnen naar KPN;
- als we van Ziggo een redelijke schadevergoeding ontvangen voor alle rompslomp die deze actie met zich mee heeft gebracht en nog zal brengen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie