Klacht: Stortdouche aangekocht bij Aldi

Jacco86 op 18 februari 2015 over Teknihall Benelux in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 18 februari 2015

Een consument heeft een stortdouche aangeschaft bij Aldi, maar het koppelstuk van de douche is gebroken. De consument probeert een vervangend plastic onderdeel te bestellen, maar kan geen contactgegevens van het merk Bellaqua vinden om hen te benaderen.

Mijn Klacht:

Koppelstuk van aangekochte stortdouche is gebroken (plastic onderdeel). Dit onderdeel zou ik los bestellen als vervangdeel echter zijn er geen gegevens te vinden van Bellaqua zodat ik hen niet kan benaderen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik tegen een realistisch bedrag een vervangdeel kan aankopen en zo mijn probleem kan oplossen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Teknihall Benelux

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Teknihall Benelux nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM