Klacht: stoomstrijkijzer Initial 15

HansWolffers op 20 mei 2015 over Tefal in de categorie Huishoudelijke apparatuur

Tefal klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tefal is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Tefal
Status In behandeling
Datum 20 mei 2015

Een klant heeft een probleem ervaren met een stoomstrijkijzer van Tefal, dat na weinig gebruik ernstige oxidatie op de strijkzool vertoonde. Hierdoor kon het strijkijzer niet meer gebruikt worden en de klant vraagt zich af of dit normaal is voor Tefal, gezien hun reputatie voor kwaliteitsproducten.

Mijn Klacht:

Ik heb het strijkijzer niet veel gebruikt, maar toen ik het weer pakte en mijn wit overhemd wilde strijken, wat krijgen we nu, rare plekken op het overhemd, wat bleek de strijkzool was ernstig geoxideerd.
Kan het strijkijzer niet meer gebruiken. Is dit normaal bij Tefal. Ik dacht dat zij kwaliteitsproducten leverden voor langdurig aangenaam gebruik.

Gewenste Oplossing:

Ik wil een nieuw strijkijzer van goede kwaliteit. of mijn geld terug.
Ik heb geen bon meer maar gekocht bij Blokker.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tefal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tefal in behandeling genomen

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM