Klacht: Boter/olie in koekenpannen loopt naar de buitenrand

Pien020 op 06 april 2016 over Tefal in de categorie Huishoudelijke apparatuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tefal is working on this complaint
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 7.0/10 ★★★★☆
Bedrijf Tefal
Status In behandeling
Datum 6 april 2016

Een consument heeft problemen ervaren met twee dure Tefal koekenpannen die geschikt zijn voor inductie. Tijdens het opwarmen loopt de boter of olie naar de buitenranden van de pannen, wat het koken van verschillende gerechten, zoals pannenkoeken en vis, bemoeilijkt.

Mijn Klacht:

Eind augustus 2015 kook ik op inductie en ben 2 dure Tefal koekenpannen die geschikt zijn voor inductie gaan gebruiken.
Sinds enige tijd loopt de boter of olie meteen al tijdens het opwarmen naar de buitenranden en blijft daar. Met een biefstukje bakken is dat niet zo’n probleem want die schuif ik toch heen en weer in het vet. Echter met ander vlees is het lastig, ook een pannenkoek is niet meer te bakken, evenals vis enz. enz.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als Tefal hier een oplossing voor heeft en ik weer normaal zonder irritatie kan baken en braden.

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tefal

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tefal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tefal nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tefal in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM