Klacht: Blaasjes in de teal hapjes pan

Muskaat 1955 op 01 december 2020 over Tefal in de categorie Huishoudelijke apparatuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tefal is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Tefal
Status In behandeling
Datum 1 december 2020

Een klant heeft blaasjes ontdekt aan de bodem en zijkant van zijn Tefal hapjespan, die op 16 april is aangeschaft. Hij gebruikt de pan bijna wekelijks en is teleurgesteld, aangezien hij altijd tevreden is geweest over Tefal pannen en dit de eerste keer is dat hij problemen ondervindt met de teflonlaag.

Mijn Klacht:

Vandaag zette ik mijn hapjes pan op het vuur en toen zag ik 3blaasjes aan de bodem/ zijkant .heb ze 16 april gekocht .gebruik hem bijna 1x per week vind dat wel heel jammer.altijd tefal pannen gehad dit is de 1 x dat de teflon losgaat .

Gewenste Oplossing:

Zou graag een nieuwe hapjes pan willen krijgen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tefal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tefal in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Muskaat 1955
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM