Klacht: Teakhout kastje type Bart

riawyn44 op 14 maart 2013 over Leen Bakker in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Categorie Woonwarenhuizen
Status In behandeling
Datum 14 maart 2013

Een klant heeft een teakhouten kastje gekocht bij Leen Bakker, waar binnen een maand drie barsten in zijn ontstaan. Bij navraag in de winkel kreeg de klant geen adequate hulp van de bedrijfsleider en werd geadviseerd om foto's naar het hoofdkantoor te sturen, wat als onklantvriendelijk werd ervaren. De klant is teleurgesteld over de afhandeling en vindt dit niet de gebruikelijke gang van zaken.

Mijn Klacht:

Een maand geleden een kastje voor op de slaapkamer gekocht en in deze maand zijn er 3 barsten/scheuren in het hout ontstaan. Ben met de kassabon gaan informeren wat er aan gedaan kon worden. Heb naar de bedrijfsleider/ster gevraagd maar die vond het niet de moeite waard om mij te woord te staan. Door een verkoper werd mij gezegd dat ik van het kastje foto’s moest gaan maken en die moest opsturen naar het Hfd. kantoor. Ik ben ervan uitgegaan dat als ik iets in een winkel heb gekocht en daar schort later iets aan, dat ik dan zaken moet gaan doen met de winkel en niet met het Hfd. kantoor. Teleurgesteld ben ik de winkel uitgelopen en heb dit als on-klantvriendelijk ervaren. Dit is m.i. niet de normale gang van zaken doen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou het normaal vinden dat de winkel dit op een goede manier op gaat lossen door mij een nieuw kastje aan te bieden zonder barsten of scheuren of retournering van het betaalde bedrag ad € 89,99 Datum aankoop: 160213

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Leen Bakker

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Leen Bakker nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Leen Bakker in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM