Klacht: te veel abonnement geld

[email protected] op 30 juni 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 30 juni 2015

Een klant van Tele2 heeft een klacht ingediend over een te hoog bedrag dat van zijn rekening wordt afgeschreven voor zijn abonnement. In plaats van de afgesproken 42,50 euro, wordt er 53,73 euro afgeschreven. De klant geeft aan dat hij deze melding moest doen op verzoek van een collega.

Mijn Klacht:

ik had afgesproken 42,50 en er gaat nu af 53,73 abonnement van daar deze melding ik moes dit doen van een collega doen .
ik moest ook klantenummer mobiel door geven en het is 10310549278

Gewenste Oplossing:

als het op gelost is

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie